O nás

SPRING je sportovní centrum v Čelákovicích. Je určeno všem, kteří tráví svůj volný čas aktivně a zábavou. Sportovní centrum nabízí sport – relax – zábavu . Sportovní aktivity můžete realizovat v posilovně, aerobním sále, při ricochetu, na fotbale a na spinningu. Relaxovat můžete ve whirpoolu nebo v sauně, unavenému tělu můžete dopřát příjemnou masáž. Zábavu zažijete při bowlingu s přáteli.

Parkování pro klienty v areálu.

Prostory klimatizovány !

Neustále se zdokonalujeme a dovybavujeme novými pomůckami. Snažíme se rozšiřovat své služby, a naplňovat tak potřeby našich klientů, kterým se pokoušíme vždy vyjít maximálně vstříc. Naším snem je vytvořit komunitu lidí s obdobnými zájmy a láskou ke sportu, kteří se budou navzájem podporovat na jejich cestě ke zdravému tělu a zdravému životu.

SPRING – to je sport a zábava, pořád dobrá nálada

Potrápíte tělo a osvěžíte sportovního ducha, v posilovně nebo v aerobním sálu, svou mysl uvolníte v relaxační zóně a se svými přáteli se pobavíte u dobré kávy a piva. Přijďte si k nám aktivně užít svůj volný čas. Nebojte se být součástí skupiny podobně smýšlejících lidí, kterým jde o jejich zdraví. Pokud rádi trávíte čas v prostředí, které dokáže uspokojit vaše potřeby, SPRING centrum sportu a zdraví je tady a je výhradně pro vás.